Ukash Satın Alma

Günümüz modern ve teknolojik dünyasının en güvenli sanal ödeme sistemi olarak gösterilmekte olan Ukash kart ön ödemeli bir sanal ödeme sistemi olması nedeni ile ihtiyaç duyulan limitin önceden belirlenmesi gerekmektedir. Ön ödemeli bir sistem olan Ukash kart sisteminden temin edebilmek için öncelikle sistemde para üstü hizmetinin olmaması nedeni ile ihtiyaç duyduğunuz limiti net olarak belirlemeniz gerekmektedir.

İhtiyacınız olan limiti belirledikten hemen sonra web sitemiz üzerinde yer almakta olan satış bölümümüzden ihtiyacınız kadar Ukash limiti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Ukash kart limiti almak için ihtiyacınız olan limitin karşılığı olan miktarı size verilecek banka hesaplarından birine farklı ödeme yöntemleri ile ödemesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Daha sonra ödemeyi yaptığınıza dair bildiriminizin ardından ödemeniz kontrol edilmekte ve sizlere on dokuz haneden oluşan bir dijital şifre verilmektedir. Bu talep etmiş olduğunuz limiti temsil etmekte olan on dokuz haneden oluşan dijital şifre size Skype, e-mail ve SMS gibi iletişim yolları ile ulaştırılmaktadır. Almış olduğunuz bu Ukash kart limiti sayesinde işleminizi gerçekleştirmekte olduğunuz web sitesine kredi kartı bilgileri ve kimlik bilgileri gibi herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan sadece bu on dokuz haneden oluşan dijital şifreyi vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Ucuz Ukash Kart başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.