Ukash Kart Türkiye

UKASH türkiye‘de ukash kart satışını bayi ve yasal olarak çok az sayıda şirket vardır. Yurt dışında üretime geçen Smart Voucher Ltd. tarafından Avrupa’da en çok kullanılan sanal dijital kart olarak kullanılan bu kartı, ülkemizde de bir çok insanlar kullanmaktadır. Para yatırma seçeneklerinden birisi olan ukash bir çok alışveriş sitelerindeki ürünlerinizi kredi kartsız satın almak için ideal bir seçimdir. Nedeni çok basit, çoğu kimseler kredi kartını veya bilgilerini vermek istemezler, bu yüzden dünya bir teknoloji çağına adım attığını ve bu adıma çok yol kat ettiğini düşünürsek artık kredi kartlar yerine bu gibi sanal kart numaralarını yer aldığını ileride görmek dahada basit bir hal yerine geleceğinden eminiz.
Vergili olarak çalıştığımız ukash kart sektöründe 2008 yılında Paysafe kart satışı ile başladık, ondan sonra Ukash daha çok tutulduğundan dolayı bu sektörde ilerlemeye karar verdik ve evet, gerçekten bu kartı bütün herkes kullanımını tercih ettiklerin tek ortak yanı; basit ve kullanımı çok kolay olmasıdır.
Tabi sadece bu kart ile para yatırma değil para çekme yöntemi ile de kullanmanız mümkündür. Para çekme işleminde üye olduğunuz sitelerinin çoğunda Ukash logosunu görmeniz mümkündür, bu seçeneği kullandıktan sonra bu kartı yetkili şirketlerde bozdurabilirsiniz. Örneğin bizimle alışveriş yapıyorsanız, canlı yardıma bağlanarak yada cep telefonumuzu arayarak operatörlerimize; elimde şu kadar değerde kart var ve ben buukash kartı bozdurmak istiyorum demeniz yeterlidir. Canlı yardımda duran yetkili hemen sizde olan kart numarasının fiyatını size söyleyerek bozdurma işleminine alır, sonuç olarak işlemler bittiğinde hangi hesabınıza ücretinizi göndermenizi istiyorsanız onu bildirerek son adımda bitmiş olur. Bu işlemler yaklaşık 15 dakika kadar kısa bir zaman almaktadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Ukash Kart Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.