Ukash Kart Fiyatları

Ukash kart fiyatları, artık günümüzde gitgide artan alışveriş siteleri kullanımı sonrasında, oldukça farklı çizgilerde görebileceğiniz, adeta kendi içinde de dalgalanmalar yaşan bir olay haline gelmiştir. Ukash alan insanlar, oyun sitelerine girişte % 7 minimum Ukash ile para yatırma bonusu olsun, paranın anında yatırılması da ya para çekerken hiç zaman kaybetmeden anında çekim işlemi gibi artılar sayesinde artmaktadır.

Peki Ukash fiyatları neye göre değişir, artıran ve azaltan faktörler nelerdir? Ukash fiyatları ilk olarak sabit bir döviz kuruna bağlıdır. Satışlar genellikle euro kuruna bağlı olan Ukash pinleri üzerinden gerçekleşse de, genel olarak ekonomik çerçevede her konu önemlidir. İkinci olarak da, sabit Ukash fiyatlarına etki eden satıcı komisyonudur. Ukash satıcıları, belirli bir komisyon miktarı ile satış yaparlar, bu bakımdan da Ukash kartların satış rakamları farklılık gösterebilir.

Ukash kart ortalama fiyatları
Ortalama, 10 euroluk bir kartı örnek olarak vermemiz gerekirse, 10 euronun sabit değerinin 23 tl olduğu göz önünde bulundurulursa, 2 tl lik bir komisyon miktarı minimum geçerlidir, kısacası 10 euroluk bir Ukash kartın satış fiyatı da 25 tl dir ancak bu her yerde de böyle değildir. Bazı noktalarda komisyon miktari 2 tl değil de 3 tl de olabilir, bu tamamen Ukash bayisinin, satıcının tasarrufunda olan bir konudur. Herkesin Ukash satış işletmesinin giderleri vs farklı olduğundan dolayı, Ukash fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu konuda açık ve anlayışlı olmalısınız. Birçok bakımdan Ukash fiyatları takip edilmekte ve en uygun fiyata Ukash kart satan kişilerden alışveriş yapılmaktadır ancak daha önce bir çok defa bahsettiğimiz üzere, önemli olan konu sadece satış rakamı değil, anı zamanda satıcının ne kadar güvenilir olduğudur.