Tercüme ve Redaktör Hizmetleri

Tercüme ve redaktör hizmetleri sunan bünyemizin sunduğu olanaklardan sizler de yararlanarak tüm bu ya da buna benzer sorunlarını bizim ile tercüme ettirebilirsiniz. Mükemmel ve zarif bir işçilik eseri olan tercüme her alanda kendine duyulan ihtiyacı hissettirir. Bu alanda her zaman dikkatli ve tanıdık adreslere başvurmak oldukça faydalı olacaktır. Tercüme konusunda sizler için tanıdık adres olan tercüme bürosu ile siz de her vakit çeviri ya da redaktör işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Redaksiyon Hizmetimiz

Bilhassa edebi metinlerde kullanılan ve diğer tüm alanlarda da kendini gösteren redaktör hizmeti ile siz de istediğiniz zaman istediğiniz metni bizim ile yapabilirsiniz. Eksik cümle, yanlış yazım, noktalama işareti eksikliği ya da hatası gibi tüm unsurları barındıran redaktör hizmeti bizim ile hem rahat hem de hızlıdır. Eğer siz de redaktör hizmeti almak istiyorsanız Cem tercüme olarak bize başvurabilirsiniz.

Ticari Tercüme Hizmetlerimiz

Her alanda olduğu gibi ticaret alanında da kendini gösteren tercüme daima kaliteli bir hizmet olmak zorundadır. Yanlış bir kelime ya da hatalı bir anlatım büyük olaylara veya sonuçlara mal olacağı düşünülürse her vakit güvenli eller tarafından tercih edilerek yapılmalıdır. Ticareti tercümeler arasında bilanço, gelir tablosu, hesap dökümleri, finansal rapor, faaliyet belgesi, ticaret sicil kaydı, gümrük beyannamesi, tapu senedi, vergi levhası, kapasite raporu, imza sirküleri, kuruluş gazetesi, teklif, şartname, sigorta poliçesi, hisse devri belgesi ve oda sicil kaydı vb. gibi tercümeler yer almaktadır.

Ardıl Nedir ve Ardıl Hizmeti

Tercüme alanında sıklıkla kullanılan söz tercüme olarak bilinen ardıl çok sayıda alanda kullanılmaktadır. Öyle ki ardıl ile iki ya da daha fazla iki arasında yapılan bir görüşmede anlatılan ve aktarılmak istenilenlerin tam ve doğru tercüme edilmesi gerekir. Bu durum tecrübe ve engin bir bilgi birikimi istemektedir. Sizlere bu hizmeti sunan çeviri bürosu ile siz de bu tür tercümelerde yardımcı arıyor ve çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız bizim ile irtibata geçerek bu ihtiyacınıza çözüm bulmuş olursunuz. Özellikle iş görüşmelerinde oldukça yararlı olan bu hizmetten bizim bünyemiz ile yararlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Lazer Epilasyon Güvenli mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.